Kunststoff Flüssig

Supernova_Kunststoff_WEB2018
Supernova_Kunststoff_WEB2018

Šķidrā plastmasa – nodilumizturīga emalja iekšdarbiem un ārdarbiem
Ķīmiski noturīga, pusmatēta universāla polimēru krāsa slogotām virsmām. Piemērota betona, javas, dzelzs, tērauda, metāliem, cietā PVC un koka (iekšdarbos) pārklāšanai. Paredzēta krāsošanai uz grīdām, šķiedru cementa plāksnēm, pagrabos, mazgātavās, tualetēs, uz kāpnēm, terasēm, balkoniem, puķu kastēm.

Patēriņš: apm. 1 x 10 – 12m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Supernova_Kunststoff_flussig-tonji_WEB2019-2

Pielietošana un īpašības: Ķīmiski noturīga, universāla polimēru krāsa slogotām virsmām. Piemērota betona, javas, dzelzs, tērauda, metāliem, cietā PVC un koka (iekšdarbos) pārklāšanai. Paredzēta krāsošanai uz grīdām, šķiedru cementa plāksnēm, pagrabos, mazgātavās, tualetēs, uz kāpnēm, terasēm, balkoniem, puķu kastēm. Pārklājums ir izturīgs pret minerālām eļļām, sadzīves ķimikālijām un UV-starojumu, dzīvnieku taukiem un augu eļļām. Noturīgs pret stipru mazgāšanu, laika apstākļiem, elastīgs un triecienizturīgs. Nav piemērots garāžu grīdu krāsošanai.

Pamatnes: Pamatnei jābūt tīrai, cietai, attaukotai un stabilai. Cementa saistītās pamatnes pārklāt tikai pēc pilnīgas saistīšanās (apm. 6 nedēļām).

Iestrāde: Pirms lietošanas kārtīgi samaisīt. Uzklāt atkarībā no nepieciešamības 2 – 4 kārtās. Ievērot žūšanas starplaiku starp kārtām apm. 12 stundas. Pēc ilgāka žūšanas starplaika virsmu viegli noslīpēt, padarot to matētu. Uzklāt ar otu vai rullīti. Neiestrādāt temperatūrās zem +5°C.

Žūšanas laiks: Apžuvis pēc 4 stundām, pārkrāsojams pēc 12 stundām, var staigāt: pēc 24 stundām. Zemas temperatūras un augsts gaisa mitrums pagarina žūšanas laiku.

Instrumentu tīrīšana: Pēc darba beigām nekavējoties instrumentus mazgāt ar Super Nova Verdünner AF (vaitspirtu).

Spīduma pakāpe: pusmatēta

Krāsas: bēšs (RAL1011), sūnu zaļš (RAL6005), sudrabpelēks (RAL7001), akmens pelēks (RAL7030), oļu pelēks (RAL7032), riekstu brūns (RAL8011), reseda zaļš (RAL6011), balts (RAL9010), sarkanbrūns (9106).

Sastāvdaļas: Speciālu akrila un alkīda sveķu kombinācija, titāna dioksīds, pigmenti, talks, alifāti, piedevas.

Iepakojumi: 750 ml / 2.5 L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 5 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Emaljas