Decogranit

Decogranit
Decogranit

Granīta šķembu pārklājums sienām un fasādēm
Dekoratīvs apdares struktūrpārklājums minerālām virsmām iekšdarbos un ārdarbos, ka arī fasāžu siltināšanas sistēmā. Sastāv no polimēru saistvielas un dabīga granīta graudu maisījuma. Augsta mehāniskā un UV-staru noturība. Laika apstākļu noturīgs, ar augstu ūdens tvaiku caurlaidību, noturīgs pret apkārtējās vides agresīvo iedarbību.

Patēriņš: Apm. 2,5 kg/m2 (1,0 mm) un apm. 4,0 kg/m2 (2,0 mm).

German_Technology_Logo_shadow_WEB1

• Dabīga granīta šķembas
• Augstākā izturība pret izbalēšanu
• Cokoliem, fasādēm un ēku sienām
• Iekšdarbiem un ārdarbiem

Pielietošana un īpašības:  Dekoratīvs apdares struktūrpārklājums minerālām virsmām iekšdarbos un ārdarbos, ka arī fasāžu siltināšanas sistēmā. Sastāv no polimēru saistvielas un dabīga granīta graudu maisījuma. Augsta mehāniskā un UV-staru noturība. Piemērots mājas cokolu un fasāžu apdarei ārdarbos, kā arī sienu apdarei iekšdarbos. Laika apstākļu noturīgs, ar augstu ūdens tvaiku caurlaidību, noturīgs pret apkārtējās vides agresīvo iedarbību.

Pamatne: Tīrs, sauss, gluds un stabils apmetums, betons, ģipškartons vai līmjavas klājums.

Gruntējošā kārta: Gruntēt ar Super Nova Quarzgrund, kas ietonēta aptuvenā gala pārklājuma tonī.

Rekomendējošie toņi gruntij pēc paletes MD Color Nr.1: Kristall, Grau, Glimmer – CM778; Braun, Rot – CM648; Schwarz – CM768; Grün – CM513.

Uzklāšana: Pirms uzklāšanas kārtīgi samaisīt ar elektrisko maisītāju. Nepieciešamības gadījumā var atšķaidīt ar ūdeni līdz 1%. Uzklāt  uz pamatnes ar tīru nerūsējošā tērauda ķelli vienmērīgi biezā 1 – 2 mm (1,0 mm graudam) vai 2 – 3 mm (2,0 mm graudam) kārtā. Nav ieteicams uz vienas plaknes uzklāt produktus no dažādām ražošanas partijām (skat. uzlīmi), jo sakarā ar pildvielu dabisko nevienmērīgumu, iespējamas nelielas toņu novirzes.

Temperatūra un žūšana: Neuzklāt, ja materiāla, virsmas un apkārtējās vides temperatūra ir zemāka par +5oC.  Normālos laika apstākļos (20 oC un 65% relatīvais gaisa mitrums) klājums nožūst diennakts laikā. Zemāka temperatūra un augstāks gaisa mitrums var pagarināt žūšanu līdz vienai nedēļai. Žūšanas laikā nepakļaut virsmu lietus un sala iedarbībai. Ražotājs negarantē pārklājuma noturību, kas uzklāts mainīgos apstākļos vēla rudens, ziemas un agra pavasara periodā. Izvairīties no uzklāšanas tiešu saules staru iedarbībā.  Temperatūra virs +25oC stipri paātrina virsmas žūšanu jau iestrādes laikā un apgrūtina kvalitatīvu uzklāšanu.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Patēriņš: Apm. 2,5 kg/m2 (1,0 mm) un apm. 4,0 kg/m2 (2,0 mm). Mazāks patēriņš uzklājot nozīmē nepietiekamu slāņa biezumu, kas pēc nožūšanas var darīt redzamu pamatni un veidot neestētisku virsmas izskatu.

Krāsas toņi: 12 gatavie toņi, kas apskatāmi Decogranit mapē.

Iepakojums: 25 kg

Uzglabāšana: Uzglabāt vēsā vietā, nesasaldējot. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Apmetumi