Ultra Holzlasur

SN_Ultra_Holzlasur_WEB2019
SN_Ultra_Holzlasur_WEB2019

Tvaikus caurlaidīga un UV-staru noturīga beice (lazūra) ārdarbiem
Lieliski izceļ koka tekstūru, veido vidēji sedzošu, pusspīdīgu aizsargkārtu. Piemērota tādu jaunu un atjaunotu koka virsmu apstrādei, kā koka logi, durvis, vārti, slēģi, koka fasādes, mājas, guļbūves, utt.

Patēriņš: apm. 10m2/l jeb 90 – 100 ml/m2 vienā kārtā uz gludām, viegli uzsūcošām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

   7_Jahre_Langzeitschutz_WEB   SignetwitterungPfad_WEB   SuperNova_MixLogo_CMYK_300dpi_WEB2017

  • Augsta izturība pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem;
  • Paaugstināta un ilgstoša aizsardzība pret UV-stariem, jo īpaši tumšākiem toņiem;
  • Tvaikus caurlaidīga;
  • Bez nepatīkama aromāta;
  • Tiksotropa – nepil strādājot uz vertikālām virsmām un griestiem;
  • Elastīga, triecienizturīga;
  • Veido ūdeni atgrūdošu virsmu;

Pielietošana un īpašības: Dekoratīva, nearomātiskos šķīdinātājus saturoša beice (lazūra) ārdarbiem. Lieliski izceļ koka tekstūru, veido vidēji sedzošu, pusspīdīgu aizsargkārtu. Piemērota tādu jaunu un atjaunotu koka virsmu apstrādei, kā koka logi, durvis, vārti, slēģi, koka fasādes, mājas, guļbūves, utt. Sevišķi piemērota lielu virsmu pārklāšanai, jo neveido redzamas salaiduma vietas. Apstrādājot logus un durvis, virsmas pēc nožūšanas nebloķējas – nesalīp.

Pamatnes: Apstrādājamajai koksnei jābūt tīrai, sausai un bez atdalošām vielām (sūnas, aļģes, sveķi, eļļas utml.) Vecos nolupušos beicējumus notīrīt noslīpējot šķiedru virzienā. Sveķu izdalījumus pirms apstrādes nomazgāt ar nitroatšķaidītāju. Koksnes mitrums nedrīkst pārsniegt 15%. Koksni, ko apdraud iespējama zilēšana, pelējums vai puve, ārdarbos 2x gruntēt ar Super Nova Holzgrund.

Iestrāde: Neilgu laiku pirms lietošanas samaisīt. Samaisot uz laiku beicei zūd tiksotropās īpašības. Lietot neatšķaidītu, beice ir gatava lietošanai. Uzklāt ar otu 2-3 kārtās ar aptuveni 12 stundu starplaiku. Tikai krāsainās lazūras aizsargā no UV–stariem un virsmas melnēšanas, tāpēc bezkrāsaino lazūru ārdarbos iestrādāt tikai kombinācijā ar tonētajām. Visi toņi savā starpā ir jaucami. Bezkrāsaino lazūru sajaucot ar kādu no tumšajiem toņiem, var panākt to gaišāku un  caurspīdīgāku. Neiestrādāt temperatūrā, kas zemāka par +5°C.

Izmantojot vairākus iepakojumus, vēlams izmantot no vienas ražošanas partijas (uzlīme uz vāka)!

Žūšanas laiks: Pie +20°C un 65% relatīvā mitruma putekļi nelīp pēc apm. 4 stundām. Tālāk apstrādājama pēc apm. 12-24 stundām. Pie zemākām temperatūrām un augstāka relatīvā mitruma, žūšanas laiks var būtiski pieaugt.

Instrumentu tīrīšana: Pēc darba beigām nekavējoties instrumentus mazgāt ar Super Nova Verdünner AF (vaitspirtu).

Spīduma pakāpe: pusspīdīga

Krāsu toņi: Eiche/ozols, Teak/tīkkoks, Palisander/palisandrs, Nussbaum/riekstkoks, Ebenholz/melnkoks, Mahagoni/sarkankoks, Farblos/bezkrāsains, Kiefer/priede, Weiss/balts. Ir iespējams ietonēt individuālus toņus Super Nova Select krāsu tonējamās mašīnās,

Sastāvdaļas: Alkīda sveķi, dabīgā eļļa, neorganiskie pigmenti, bezaromātiskais šķīdinātājs, glikolesteris, piedevas.

Iepakojumi: 375 ml / 750 ml / 2,5 L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā. Sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 7 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Uzmanību! Satur 2-butanona oksīmu. Var izraisīt alerģisku reakciju. Sargāt no bērniem. Ja norīts nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķē- jumu. Nepieļaut nokļūšanu uz ādas un acīs. Aizliegts izliet kanalizācijā. Izmantot tikai labi vēdināmās telpās.

GOS: ES robežvērtība šim produktam (kat. A/e): 400 g/l (2010). Produkts satur: maks. 400 g/l GOS.

Categories: Koka virsmu apdarei