Thermotapeten-kleber

Thermotapeten-kleber
Thermotapeten-kleber

Termotapešu līme
Lietošanai gatava dispersijas līme putupolistirola un poliuretāna termotapešu pielīmēšanai iekšdarbos.

Patēriņš: apm. 500 g/m2

   

Īpašības: Super Nova Thermotapeten-kleber ir lietošanai gatava dispersijas līme putupolistirola un poliuretāna termotapešu pielīmēšanai iekšdarbos.

Pamatnes: Līmēšanai piemērotas ir visas uzsūcošās pamatnes kā betons, gāzbetons, šķiedru cements, apmetums, ģipša un ģipškartona plāksnes, kokskaidu plāksnes. Pamatnei jābūt stingrai, sausai un tīrai. Vecās tapetes notīrīt pilnīgi. Virsmas ar spīdīgu emaljas krāsojumu padarīt matētas. Nelīdzenas virsmas līdzināt ar špakteli Super Nova Füllspachtel innen. Stipri uzsūcošas pamatnes gruntēt ar Super Nova Thermotapeten-kleber atšķaidītu ar 20% ūdens. Pirms tapešu līmēšanas ļaut virsmai pilnībā nožūt. Krītainas, smilšainas pamatnes iepriekš nostiprināt ar Super Nova Tiefgrund LF.

Iestrāde: Līmi uzklāt ar sareni vai vilnas rullīti uz pamatnes vai tapetes aizmugures. Termotapeti uzklāt uz pamatnes un vienmērīgi izlīdzināt. Tikai pēc līmes sasaistīšanās (pēc apm. 24-48 st. uz uzsūcošām pamatnēm) iespējama dekoratīvo tapešu līmēšana vai krāsošana. Līmējot tapetes uz termotapetēm bez papīra pārklājuma, virsmu gruntēt ar Super Nova Thermotapeten-kleber atšķaidītu ar 20% ūdens.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Krāsa: balta

Iepakojumi: 1kg / 3kg

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 3 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Bez kategorijas