Dekor-Kleber

Dekor-Kleber
Dekor-Kleber

Līme dekoratīvajiem profiliem
Šķīdinātājus nesaturoša montāžas līme putupolistirola un putupoliuretāna dekoratīvo profilu pielīmēšanai. Augsta sākotnējā adhēzija.

Patēriņš: 310 ml – apm. uz 12 tek. m, ja šuve ir 5 х 5 mm

Īpašības: Piemērota arī koka, ģipša, korķa, MDF, plastmasas, keramikas flīžu, profilu, rozešu un dekoratīvo plākšņu  pielīmēšanai uz koka, betona, akmens, apmetuma, ģipškartona un skaidu plāksnēm. Nav piemērota polietilēna un polipropilēna virsmām. Pieļaujama  krāsošana ar dispersijas un alkīda krāsām. Nav paredzēta ilgstošai mitruma iedarbībai.

Pamatnes: Pamatnēm jābūt tīrām, sausām, stingrām, nestspējīgām un attaukotām. Spīdīgas virsmas padarīt matētas. Vismaz vienai no līmējamajām virsmām jābūt uzsūcošai, lai līme varētu žūt.

Iestrāde: Pirms darbu sākšanas nogriezt kartušas vāciņu līdz vītnei. Uzskrūvēt uzgali un  nogriezt to slīpi vajadzīgās šuves platumā. Līmi uzklāt vienmērīgi joslās ar 20 cm atstarpi vai punktveidīgi. Pielīmējamo detaļu viemērīgi piespiest pamatnei. Neiestrādāt temperatūrā, kas zemāka par  + 5 °C. Smagas un elastīgas detaļas nofiksēt noslogojot vai citādi. Nesacietējušu materiālu tīrīt ar ūdeni. Sacietējušu materiālu var notīrīt tikai mehāniski.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Krāsa: balta

Iepakojums: 310 ml / 450 g

Tehniskie dati

Izejviela: Akrilāta dispersija

Iestrādes temperatūra: +5°C līdz +40°C

Temperatūras izturība: -20°C līdz +90°C

Plēves veidošanās: apm. 10-20 min.

Cietēšanas laiks: pilnībā sacietē 24 stundās

Galīgā stiprība: sasniedz pēc 72 stundām

Uzglabāšana: Neatvērts sausā un vēsā vietā 24 mēnešiskatīt marķējumu uz iepakojuma. Sargāt no sala.

Categories: Līmes