Schimmel-Schutzfarbe

SN_SchimmelSchutzfarbe_NEW_WEB2020
SN_SchimmelSchutzfarbe_NEW_WEB2020

Matēta krāsa mitrām telpām.
Balta, matēta, mitrumizturīga dispersijas krāsa sienām un griestiem ar vidēju ekspluatācijas slodzi mitrās telpās – vannas istabās, dušas telpās. Veido pārklājumu, kas izturīgs pret pelējuma un sēnītes veidošanos uz virsmas.

Mazgāšanas noturība: 2. klase (EN 13 300,  5 – 20 mikroni pie 200 cikliem)

Patēriņš: apm. 10m2/l jeb 100 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

German_Technology_Logo_shadow_WEB  SN_2klase-01_WEB2020 SuperNova_MixLogo_CMYK_300dpi_WEB2017 SN_Premium-(1)_WEB2020

Pielietošana un īpašības: Paredzēta augstvērtīgam remontklājumam uz pelējuma apdraudētām sienām, kā arī profilaktiskiem klājumiem uz pelējuma riska apdraudētām iekšsienām mitrās rūpniecības telpās, vannasistabās, dušas telpās, virtuvēs. Veido pārklājumu, kas izturīgs pret pelējuma un sēnītes veidošanos uz virsmas. Krāsa paredzēta krāsošanai uz apmetuma, betona, ģipša un ģipškartona, putupolistirola u.c. piemērotām virsmām. Nav piemērota vietām ar patstāvīgu, tiešu ūdens kontaktu. Pieļaujama virsmas mitrā tīrīšana (2. klase pēc EN 13 300).

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Pelējuma bojātās virsmas vispirms notīrīt ar Super Nova Schimmelentferner. Stipri bojātās virsmas papildus apstrādāt ar Super Nova Sanierlosung. Stipri uzsūcošas, porainas pamatnes, krītainus apmetumus gruntēt ar dziļumgrunti Super Nova Tiefgrund LF.

Uzklāšana: Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju. Vispirms iesakām uzklāt gruntējošo kārtu ar krāsu, kas atšķaidīta ar maks. 10% ūdens. Noslēdzošajā krāsojumā vēlams krāsu neatšķaidīt. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°C.

Žūšana: Ja gaisa temperatūra ir +20°С un relatīvais mitrums 65%, krāsa ir nožuvusi un pārkrāsojama pēc 4-6 stundām. Pilnībā sacietē pēc 3 dienām.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Segtspēja: 2. klase pēc EN 13 300.

Tonēšana: Krāsa var tikt izmantota kā bāzes krāsa krāsu tonējamās mašīnās, kā arī tonēta ar universālajiem vai dispersijas pigmentiem Super Nova Vollton- und Abtönfarbe.

Spīduma pakāpe: matēta.

Krāsa: balta

Iepakojumi: 2,5L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Dispersijas krāsas iekšdarbiem