Wetterschutz-Gel

Wetterschutzgel_5l_WEB
Wetterschutzgel_5l_WEB

Beice (lazūra) koka virsmu apdarei ārdarbos
Nearomātiskos atšķaidītājus saturoša beice, lieliski izceļ koka tekstūru, veido sedzošu pusspīdīgu kārtu.

Patēriņš: apm. 1 x 10 m2/l

Pielietošana un īpašības: Nearomātiskos atšķaidītājus saturoša beice, lieliski izceļ koka tekstūru, veido sedzošu pusspīdīgu kārtu. Laba izturība pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, ilgstoša aizsardzība pret UV-stariem, tvaikus caurlaidīga, bez nepatīkama aromāta. Tiksotropa – nepil strādājot uz vertikālām virsmām un griestiem. Sevišķi piemērota lielu virsmu pārklāšanai, jo neveido redzamas salaiduma vietas. Piemērota arī logu un durvju apstrādei, jo apstrādātās virsmas pēc nožūšanas nebloķējas – nesalīp.

Pamatnes: Apstrādājamajai koksnei jābūt tīrai, sausai un bez atdalošām vielām (sūnas, aļģes, sveķi, eļļas utml.) Vecos nolupušos beicējumus notīrīt noslīpējot šķiedru virzienā. Sveķu izdalījumus pirms apstrādes nomazgāt ar nitroatšķaidītāju. Koksnes mitrums nedrīkst pārsniegt 15%. Koksni, ko apdraud iespējama zilēšana, pelējums vai puve, ārdarbos 2x gruntēt ar Supernova Holzgrund.

Iestrāde: Neilgu laiku pirms lietošanas samaisīt. Samaisot uz laiku beicei zūd tiksotropās īpašības. Lietot neatšķaidītu, beice ir gatava lietošanai. Uzklāt ar otu 2-3 kārtās ar aptuveni 12 stundu starplaiku. Visi toņi savā starpā ir jaucami. Neiestrādāt temperatūrā, kas zemāka par +5°C.

Žūšanas laiks: Pie +20°C un 65% relatīvā mitruma putekļi nelīp pēc apm. 4 stundām. Tālāk apstrādājama pēc apm. 16-24 stundām. Pie zemākām temperatūrām un augstāka relatīvā mitruma, žūšanas laiks var būtiski pieaugt.

Instrumentu tīrīšana: Pēc darba beigām nekavējoties instrumentus mazgāt ar Supernova Verdünner AF (vaitspirtu).

Patēriņš: apm. 10m2/l jeb 80 – 100 ml/m2 vienā kārtā uz gludām, viegli uzsūcošām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Spīduma pakāpe: pusspīdīga

Krāsu toņi: Eiche/ozols, Palisander/palisandrs, Nussbaum/riekstkoks, Kiefer/priede.

Iepakojumi: 5 L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā. Sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 7 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Bez kategorijas