Universalkleber

Universalkleber
Universalkleber

Universāla līme grīdām, sienām, griestiem.
Grīdām: linoleja, paklāju, PVC un keramisko flīžu pielīmēšanai. Sienām: korķa, MDF un PVC materiālu pielīmēšanai. Griestiem: putupolistirola un putupoliuretāna dekoru pielīmēšanai. Tikai iekšdarbiem! Nesatur šķīdinātājus!

Patēriņš: apm. 300 g/matkarībā no iestrādes veida.

   

Īpašības: Grīdām: linoleja, paklāju, PVC un keramisko flīžu pielīmēšanai. Sienām: korķa, MDF un PVC materiālu pielīmēšanai. Griestiem: putupolistirola un putupoliuretāna dekoru pielīmēšanai. Tikai iekšdarbiem! Nesatur šķīdinātājus!

Pamatnes: Pamatnēm jābūt uzsūcošām, stingrām, sausām, tīrām no putekļiem, taukiem, eļļām, vaskiem un citiem netīrumiem. Stipri uzsūcošas pamatnes, kā cementa java un ģipša apmetumi u.c. gruntēt ar atšķaidītu līmi (1 daļa līmes un 1 daļa ūdens). Nelīdzenumus aizpildīt ar špakteli, nevis ar līmi!!! Vecas kaļķa, līmes  un eļļas krāsas kā arī vecas tapetes notīrīt pilnībā. Stingras emaljas virsmas padarīt matētas ar drāšu birsti vai smilšpapīru.

Iestrāde: Ar zobaino špakteli uz pamatnes. Zobu izmērs ir atkarīgs no pielīmējamā materiāla. Zobus izvēlēties tā, lai materiāla virsma tiktu pārklāta pilnībā. Materiālu ar gludu līmējamo virsmu, kā piem. linoleja un sienas pārklājumu pielīmēšanai izvēlēties smalkus zobus A2, paklājiem un citiem materiāliem ar raupju virsmu izvēlēties rupjākus zobus B2, keramiskajām flīzēm zobus C1. Materiālu 10-20 minūšu laikā ieguldīt vēl mitrajā līmē un kārtīgi piespiest. Uz putupolistirola plātnēm uzklāt līmi ar zobķelli B2 uz plātnes aizmugures. Jaunu keramisko flīžu līmēšanai uz vecajām flīzēm uzklāt līmi uz notīrītajām vecajām flīzēm, nogaidīt līdz no līmes izdalās gaiss (apm. 5 min.), uzklāt un piespiest. Ja nepieciešams, lietot krustiņus. Izšuvot tikai pēc 7 dienām. Nelietot zem +15o C.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Krāsa: bēša

Iepakojumi: 1kg / 3kg

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Līmes