Tapeten-Kleister

Supernova-Tapeten-kleister-15L_WEB2018
Supernova-Tapeten-kleister-15L_WEB2018

Līme smagajām un stiklauduma tapetēm
Lietošanai gatava, želejveidīga līme smagajām, stiklašķiedras un vinila tapetēm līmēšanai uz sienas un griestiem. Tāpat lieliski piemērota tekstila un papīra tapetēm, izžūstot neatstāj plankumus.

Patēriņš: apm. 4 – 6 m2/l jeb 150-250 ml/m2

German_Technology_Logo_shadow_WEB

Piemērota arī stiklašķiedras tapešu līmēšanai mitrās telpās, ja seko tapešu pārklāšana ar mitrumizturīgu krāsu.

Pamatnes: Līme paredzēta mēreni uzsūcošām sienu un griestu virsmām iekštelpās uz betona, apmetuma, ģipškartona, putupolistirola un kokskaidu plāksnēm, u.c. Pamatnēm jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas, krītainas pamatnes gruntēt ar Super Nova Tiefgrund LF. Pamatnes ar spīdīgu virsmu padarīt matētas ar smilšpapīru.

Uzklāšana: Stiklašķiedras tapešu pielīmēšanai līmi uzklāj ar rullīti, zobaino špakteli vai birsti tieši uz pamatnes. Pēc uzlīmēšanas stiklašķiedras tapešu virsmu vēlams vēlreiz pārklāt ar līmi. Līmējot papīra tapetes uzklāt līmi uz aizmugurējās tapešu virsmas. Ļaujiet līmei iesūkties no 5 -10 min. atkarībā no tapešu ražotāja norādījumiem. Līmes konsistenci var regulēt pievienojot ūdeni. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°C.

Žūšana: +20oC un 65% relatīvajā mitrumā virsma pārkrāsojama pēc apm. 24 stundām.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Patēriņš: apm. 4-6 m2/l jeb 150-250 ml/m2 atkarībā no pamatnes un pielīmējamā materiāla. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugu objektā.

Krāsa: balta

Iepakojumi: 5L / 15L

Uzglabāšana: Cieši noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Jaunumi, Līmes