Sockelfarbe

Sockelfarbe_WEB
Sockelfarbe_WEB

Sevišķi noturīga krāsa fasādes cokoliem
Veido laika apstākļu un berzes noturīgus pārklājumus uz apmetuma, betona, ķieģeļu mūra un šķiedrucementa plāksnēm. Ekonomisks patēriņš, izcila adhēzija, ūdens tvaikus caurlaidīga.

Patēriņš: apm. 1 x 6m2/l

Pielietošana un īpašības: Veido laika apstākļu un berzes noturīgus pārklājumus uz apmetuma, betona, ķieģeļu mūra un šķiedrucementa plāksnēm. Ekonomisks patēriņš, izcila adhēzija, ūdens tvaikus caurlaidīga.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas pamatnes, krītainus apmetumus gruntēt ar Supernova Tiefgrund LF.

Uzklāšana: Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju. Vispirms iesakām uzklāt gruntējošo kārtu ar krāsu, kas atšķaidīta ar maks. 10% ūdens. Noslēdzošajā krāsojumā vēlams krāsu neatšķaidīt. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5оC.

Žūšana: +20оC un 65% relatīvajā mitrumā virspusēji nožuvusi un pārkrāsojama pēc 4-6 stundām. Paaugstināta mitruma apstākļos vēlams krāsoto virsmu pasargāt no spēcīga lietus līdz pilnīgai krāsas sacietēšanai, vismaz 3 dienas, citādi iespējama notecējumu veidošanās.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Patēriņš: apm. 6 m2/l jeb 170 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Tonēšana: Krāsa tiek piegādāta 5 gatavos toņos. Var tikt pietonēta manuāli ar Supernova Vollton- und Abtönfarbe vai jaucot dažādus toņus savā starpā.

Spīduma pakāpe: matēta.

Iepakojumi: 5L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 5 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Bez kategorijas