Silicon Fassadenfarbe

Supernova-Silicon-Fassadenfarbe-10L_2024_WEB
Supernova-Silicon-Fassadenfarbe-10L_2024_WEB

Matēta, hidrofoba fasādes krāsa
Augstas kvalitātes fasādes krāsa ar silikona saistvielu kombināciju, kas nodrošina ļoti efektīvu ilgtermiņa fasādes aizsardzību. Veido hidrofobu pārklājumu ar augstām ūdens atgrūšanas spējām, augstu tvaiku caurlaidību un noturību pret netīrumu veidošanos. Pateicoties izcilajām fizikālajām īpašībām, ideāls virsmas pārklājums ETICS siltināšanas sistēmām.

Ar profilaktisku, iekapsulētu aizsardzību pret aļģēm un sēnīšu invāziju uz virsmas.

Patēriņš: apm. 6 m2/l jeb 170 ml/m2 uz gludām virsmām. Krāsojot strukturētas virsmas patēriņš var palielināties vairākkārtīgi! Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   FA_Formel_WEB2024  SuperNova_MixLogo_CMYK_300dpi_WEB2017 

Pielietošana un īpašības: Krāsošanai uz minerālām pamatnēm un renovācijas pārklājumiem uz stabiliem silikātu, silikona un matētu dispersijas krāsu segumiem un sintētisko sveķu apmetumiem. Ar profilaktisku, iekapsulētu aizsardzību pret aļģēm un sēnīšu invāziju uz virsmas. Veido hidrofobu pārklājumu ar augstām ūdens atgrūšanas spējām, augstu tvaiku caurlaidību un noturību pret netīrumu veidošanos. Pateicoties izcilajām fizikālajām īpašībām, ideāls virsmas pārklājums ETICS siltināšanas sistēmām.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas pamatnes un krītainus apmetumus gruntēt ar Super Nova Tiefgrund LF. Lai izvairītos no iespējamas plankumu veidošanās, atkarībā no laika apstākļiem, iesakām svaigiem minerālajiem pārklājumiem un virsmas labojumiem ļaut cietēt vismaz 30 dienas.

Uzklāšana: Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju. Vispirms iesakām uzklāt gruntējošo kārtu ar krāsu, kas atšķaidīta ar maks. 10% ūdens. Noslēdzošajā krāsojumā vēlams krāsu neatšķaidīt. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5оC. Izvairīties no uzklāšanas tiešu saules staru iedarbībā.

Žūšana: +20оC un 65% relatīvajā mitrumā virspusēji nožuvusi un pārkrāsojama pēc 4-6 stundām.

Paaugstināta mitruma apstākļos vēlams krāsoto virsmu pasargāt no spēcīga lietus līdz pilnīgai krāsas sacietēšanai, vismaz 3 dienas, citādi iespējama notecējumu veidošanās. Ražotājs negarantē pārklājuma noturību, kas uzklāts mainīgos apstākļos vēla rudens, ziemas un agra pavasara periodā.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Tonēšana: Krāsa var tikt izmantota kā bāzes krāsa Super Nova Select krāsu tonējamās mašīnās, kā arī tonēta ar universālajiem vai dispersijas pigmentiem Super Nova Vollton- und Abtönfarbe.

Spīduma pakāpe: matēta.

Krāsa: balta + mix (3. bāze spilgtiem toņiem)

Iepakojumi: 1L / 2.5L / 5L / 10L (3. bāze 0,9L, 2.5L, 9L)

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Dispersijas krāsas fasādēm, Jaunumi