Rallye Spray

Rallye Spray
Rallye Spray

Krāsa riteņu diskiem
Ātri žūstoša izsmidzināma pretkorozijas akrila krāsa iekšdarbiem un ārdarbiem. Piemērota krāsošanai uz koka, akmens, papīra, stikla, keramikas, plastmasas un metāla virsmām. Sevišķi piemērota riteņu disku krāsojuma atjaunošanai. Piemīt ilgstoša krāsas stabilitāte un noturība pret akmeņu triecieniem, sāls šķīdumiem un līdzīgiem faktoriem.

Patēriņš: apm. 100 – 150 ml/m2.

farbmuster_ralleyspray_web2

Īpašības: Aizsargā pret koroziju, triecienizturīga un izturīga pret sāļu iedarbību. Lai iegūtu vienmērīgu gala krāsojumu, vēlams pamatni nogruntēt ar Super Nova Universal-Grundierspray. Nav benzīna izturīga.

Pamatnes: Pamatnēm jābūt tīrām un sausām. Vecos spīdīgos krāsojumus padarīt matētus. Nestabilos krāsojumus notīrīt pilnībā. Nav piemērota polistirola un mīksto plastmasu krāsošanai. Plastmasas virsmas gruntēt ar speciālu grunti Super Nova Kunstoff-Grundier-Spray.

Iestrāde: Apklāt krāsošanai neparedzētās blakus virsmas. Vāciņu noņemt ar skrūvgrieža palīdzību. Pirms lietošanas vismaz 3 min., un arī lietošanas laikā sakratīt. Uzklāt no 20-30 cm attāluma. Uzklāt vairākās plānās kārtās ar 2 minūšu intervālu. Pēc lietošanas, lai iztīrītu dīzi, flakonu turot otrādi, ar dīzi uz leju, un izpūst krāsvielu tik ilgi, līdz sāk nākt tīra gāze. Aizsērējušu dīzi noņemt un iztīrīt ar adatu. Lai labāk aizsargātu metāliskos sudraba un zelta pigmentus, kā arī panāktu spīdīgu virsmu, pēc 30 minūtēm pārklāt ar bezkrāsaino laku Super Nova Klarlack-Spray.

Ideāla uzklāšanas temperatūra + 20oC.

Žūšanas laiks: Virsma apžuvusi pēc apm. 20 minūtēm. Nožuvusi pēc apm. 30 minūtēm. Pilnībā sacietējusi pēc 24 stundām.

Instrumentu tīrīšana: Instrumentus mazgāt ar nitroatšķaidītāju.

Krāsa: Krāsas tonis norādīts uz vāciņa. Sudraba un melna.

Iepakojums: 400 ml

Uzglabāšana: Minimālais uzglabāšanas laiks 10 gadi – skatīt marķējumu flakona apakšā.

Categories: Emaljas