Quarzgrund

Quarzgrund
Quarzgrund

Saķeri nodrošinoša gruntskrāsa.
Satur kvarca smilti, kas uz virsmas izveido saķeri nodrošinošu gruntējumu pirms dispersijas un minerālo dekoratīvo struktūrpārklājumu uzklāšanas. Laika apstākļu noturīga, ar augstu ūdens tvaiku caurlaidību, lieliska adhēzija, viegli uzklājama.

Patēriņš: Apm. 300 g/m2. Precīzu patēriņu nosaka uzklājot produkta paraugkrāsojumu.

2   SuperNova_MixLogo_CMYK_300dpi_WEB2017

Pielietošana un īpašības:  Satur kvarca smilti, kas uz virsmas izveido saķeri nodrošinošu gruntējumu pirms dispersijas un minerālo dekoratīvo struktūrpārklājumu uzklāšanas. Laika apstākļu noturīga, ar augstu ūdens tvaiku caurlaidību, lieliska adhēzija, viegli uzklājama.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas pamatnes un krītainus apmetumus gruntēt ar Super Nova Tiefgrund LF.

Iestrāde: Krāsot labi nožuvušu apmetuma vai līmjavas kārtu ar Super Nova Quarzgrund, baltu vai ietonētu gala pārklājuma tonī. Grunts var tikt uzklāta ar otu, rullīti vai smidzinātāju. Pēc vajadzības atšķaidīt ar ūdeni, taču brīdinām, ka atšķaidīšana pazemina adhēzijas īpašības! Pirms gala pārklājuma uzklāšanas ļaut gruntij labi nožūt.

Temperatūra: Neuzklāt, ja materiāla, virsmas un apkārtējās vides temperatūra ir zemāka par +5°С.

Žūšana: Super Nova Quarzgrund nožūst 4 stundu laikā normālos apstākļos. Žūšanas laiku ietekmē gaisa temperatūra un mitrums. Sargāt no lietus un sala līdz materiāls izžuvis pilnībā.

Darba instrumentus pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar ūdeni.

Krāsas tonis: Balts. Var tonēt ar pilntoņu krāsām Super Nova Vollton- und Abtonfarbe, kā arī krāsu tonējamajās mašīnās.

Iepakojumi: 4kg / 7,5kg / 15kg

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Apmetumi, Gruntēšanas līdzekļi