Modellierputz

Modellierputz
Modellierputz

Dekoratīvais struktūrapmetums virsmu modelēšanai
Balts, dekoratīvs, mitrumizturīgs apdares struktūrpārklājums brīvi improvizētai virsmas reljefa modelēšanai iekšdarbiem un fasādēm. Alternatīvi arī kā materiāls struktūras iegūšanai uzklājot ar smidzinātāju.

Patēriņš: apm. 1,2 – 2 kg/m2. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   SuperNova_MixLogo_CMYK_300dpi_WEB2017

Supernova_Modellierputz_WEB2020_paraugs

Pielietošana un īpašības: Pēc uzklāšanas ar ķelli, rullīti vai birsti, tiek strukturēts ar krāsotāju vai specializētiem instrumentiem (trafaretiem, reljefa rullīšiem u.c.) vai citiem pieejamiem priekšmetiem. Paļaujieties uz savu fantāziju un rezultāts var būt pārsteidzošs!
Alternatīvi arī kā materiāls struktūras iegūšanai uzklājot ar smidzinātāju.

Pamatnes: Tīrs, sauss, gluds un stabils mūris, apmetums vai ģipškartons. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas pamatnes gruntēt ar Super Nova Tiefgrund LF. Stipri kontrastējošas virsmas vai virsmas, kas klātas ar emaljas krāsu, gruntēt ar Super Nova Quarzgrund.

Uzklāšana: Pirms uzklāšanas kārtīgi samaisīt ar elektrisko maisītāju. Nepieciešamības gadījumā var atšķaidīt ar ūdeni līdz 3%. Uzklāt  uz pamatnes ar ķelli, rullīti vai birsti vienmērīgi plānā kārtā. Pēc vajadzības strukturēt ar piemērotu instrumentu.

Žūšana: Neuzklāt, ja materiāla, virsmas un apkārtējās vides temperatūra ir zemāka par +5oC. Normālos laika apstākļos (20oC un 65% relatīvais gaisa mitrums) klājums nožūst diennakts laikā. Biezāka kārta, zemāka temperatūra un augstāks gaisa mitrums var pagarināt žūšanu līdz vienai nedēļai.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Patēriņš: Uzklājot ar rokas instrumentiem – apm. 2 kg/m2. Uzklājot ar smidzinātāju – apm. 1,2 kg/m2. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Tonēšana: Var tonēt ar pilntoņu krāsām Super Nova Vollton- und Abtonfarbe, kā arī krāsu tonējamajās mašīnās.

Spīduma pakāpe: matēta.

Krāsa: balta

Iepakojumi: 18kg

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma

Categories: Apmetumi, Dispersijas krāsas iekšdarbiem