Füllspachtel innen

Füllspachtel innen
Füllspachtel innen

Ģipša – celulozes pulverveida špaktele iekšdarbiem.
Plaisu, caurumu un nelīdzenumu izlīdzināšanai uz minerālām virsmām iekšdarbos. Vienkārši samaisāma, nerūk un neplaisā. Piemērota ģipškartona šuvju aizpildīšanai, ģipškartona, ģipša un putupolistirola plātņu un detaļu pielīmēšanai.

Kārtas biezums: 0 – 20 mm

Īpašības: Plaisu, caurumu un nelīdzenumu izlīdzināšanai uz minerālām virsmām iekšdarbos. Vienkārši samaisāma, nerūk un neplaisā. Piemērota ģipškartona šuvju aizpildīšanai, ģipškartona, ģipša un putupolistirola plātņu un detaļu pielīmēšanai.

Pamatnes: Virsmai  jābūt tīrai, sausai un nestspējīgai. Lai izvairītos no špaktelēto virsmu krītošanās vietās, kas plānākas par 1 mm, stipri uzsūcošas pamatnes pirms iestrādes saslapināt, vai, vēl ieteicamāk, gruntēt ar dziļumgrunti Super Nova Tiefgrund LF.

Iestrāde: 1,5/2 daļas Füllspachtel innen apliet ar apm. 1 daļu tīra vēsa ūdens, izmaisīt līdz izveidojas plastiska masa. Izstrādāt mazāk kā 60 min. laikā. Iespējams iegūt spoguļgludas virsmas bez slīpēšanas gludinot un filcējot cietēšanas fāzē (nepieciešamas profesionālas iemaņas). Sacietējis Füllspachtel innen ir slīpējams neilgi pēc sacietēšanas. Sacietējot pilnībā (1-2 dienas) virsma kļūst ļoti cieta un izturīga, arī daudz grūtāk slīpējama. Masu var ietonēt ar pulverveida pigmentiem, ne vairāk kā 5%.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Krāsa: balta

Iepakojumi: 1,5 kg

Uzglabāšana: Sausā vietā 12 mēnešus no ražošanas datuma, skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Špakteles