Eurolatex 3

SN_Eurolatex3_10L_IML_WEB2019
SN_Eurolatex3_10L_IML_WEB2019

Dziļi matēta, neatstarojoša, sniegbalta krāsa griestiem un sienām
Veido augstvērtīgus, mazgāšanas izturīgus griestu un sienu pārklājumus. Ļoti ekonomisks patēriņš, teicama segtspēja, bez smakas un kaitīgiem izgarojumiem, ūdens tvaikus caurlaidīga, nepiepilda pamatnes struktūru.

Mazgāšanas noturība: 2. noturības klase pēc EN 13 300.

Patēriņš: apm. 1 x 10m2/l jeb 100 ml/m2 uz gludām virsmām. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

German_Technology_Logo_shadow_WEB  2klase_WEB2020 SuperNova_MixLogo_CMYK_300dpi_WEB2017 

Pielietošana un īpašības: Veido augstvērtīgus, mazgāšanas izturīgus sienu un griestu pārklājumus. Ļoti ekonomisks patēriņš, teicama segtspēja, bez smakas un kaitīgiem izgarojumiem, ūdens tvaikus caurlaidīga, nepiepilda pamatnes struktūru. Paredzēta krāsošanai uz stiklašķiedras, papīra un cita veida struktūrtapetēm, apmetuma, betona un ģipškartona virsmām. Nesatur šķīdinātājus.

Pamatnēm jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas, porainas pamatnes, krītainus apmetumus gruntēt ar dziļumgrunti Super Nova Tiefgrund LF.

Uzklāšana: Uzklāt izmantojot otu, rullīti vai smidzinātāju. Vispirms iesakām uzklāt gruntējošo kārtu ar krāsu, kas atšķaidīta ar maks. 10% ūdens. Noslēdzošajā krāsojumā vēlams krāsu neatšķaidīt. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°C.

Žūšana: Ja gaisa temperatūra ir +20°C un relatīvais mitrums 65%, krāsa ir nožuvusi un pārkrāsojama pēc 4 stundām. Pilnībā sacietē pēc 3 dienām.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Tonēšana: Krāsa tonējama ar universālajiem vai dispersijas pigmentiem Super Nova Vollton- und Abtönfarbe kā arī izmantojama kā bāzes krāsa tonējamās mašīnās. Izvēloties intensīvus krāsu toņus (Bāze 3) matētām virsmām iespējama švīku un plankumu veidošanās pat pie nelielas fiziskas iedarbības uz virsmu ( krīta efekts).

Spīduma pakāpe: dziļi matēta (3).

Krāsa: balta + mix (3. bāze spilgtiem toņiem)

Iepakojumi: 1L / 2.5L / 5L / 10L (3. bāze 1L, 2.5L, 5L, 9L)

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

GOS: ES robežvērtība šim produktam (kat. A/a): 30 g/l (2010). Šī produkta sastāvā ir maks. 30 g/l gaistošo organisko savienojumu.

Categories: Dispersijas krāsas iekšdarbiem