Vollton- und Abtönfarbe

Vollton- und Abtönfarbe
Vollton- und Abtönfarbe

Pilntoņu dispersijas krāsa – koncentrāts. Iekšdarbiem un ārdarbiem. 23 gatavie toņi.
Fasāžu un iekštelpu minerālo virsmu dekoratīvai noformēšanai, kā arī dispersijas krāsu un sintētisko apmetumu ietonēšanai. Visus krāsu toņus iespējams savstarpēji maisīt un izmantot koncentrētā veidā dažādu uzrakstu, zīmējumu krāsošanai. Atbilst EN 13 300.

Mazgāšanas noturība: 2. klase (EN ISO 11998,  5 – 20 mikroni pie 200 cikliem)

Patēriņš: apm. 1 x 6 m2/l. Precīzu patēriņu nosaka ar paraugkrāsojumu.

Made_in_Germany_MeffertAG_Farbwerke_logo_WEB   LF-Logo-WEB

supernova_vollton_web    supernova_vollton_colors_web

Pielietošana un īpašības: Fasāžu un iekštelpu minerālo virsmu dekoratīvai noformēšanai, kā arī dispersijas krāsu un sintētisko apmetumu ietonēšanai. Visus krāsu toņus iespējams savstarpēji maisīt un izmantot koncentrētā veidā dažādu uzrakstu, zīmējumu krāsošanai. Veido laika apstākļu noturīgu, ūdens tvaiku caurlaidīgu, gaismas noturīgu un nodilumizturīgu krāsojumu. Augsta pigmenta koncentrācija un segtspēja.

Pamatnes: Tām jābūt stingrām, tīrām, sausām un piemērotām. Atlupušās daļas notīrīt, virsmu rūpīgi noslaucīt. Stipri uzsūcošas, porainas pamatnes, krītainus apmetumus gruntēt ar dziļumgrunti Supernova Tiefgrund LF.

Uzklāšana: Vispirms iesakām uzklāt gruntējošo kārtu ar krāsu, kas atšķaidīta ar maks. 10% ūdens. Noslēdzošajā krāsojumā vēlams krāsu neatšķaidīt. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°C.

Žūšana: Ja gaisa temperatūra ir +20оС un relatīvais mitrums 65%, krāsa ir nožuvusi un pārkrāsojama pēc 4 stundām.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Tonēšana: Visus krāsu toņus iespējams savstarpēji maisīt.

Spīduma pakāpe: matēta.

Krāsa: 23 gatavie toņi

Iepakojumi: 250ml / 750ml

Piezīme: Neuzklāt uz svaigām, cementu saturošām minerālām virsmām. Ar zvaigznīti apzīmētos toņus ārdarbos izmantot tikai koncentrētā veidā.

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 5 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Dispersijas krāsas fasādēm, Dispersijas krāsas iekšdarbiem