Tiefgrund LF

SN_Tiefgrund_LF_10l_WEB2018
SN_Tiefgrund_LF_10l_WEB2018

Šķīdinātājus nesaturoša dziļumgrunts minerālām virsmām iekšdarbos un ārdarbos.
Krītainu, uzsūcošu un porainu vecu apmetumu, līmes, kaļķa un minerālo krāsu virsmu nostiprināšanai un uzsūktspējas regulēšanai. Paredzēta arī šķiedru cementa plākšņu, betona, gāzbetona, kaļķakmens, ķieģeļu mūra un ģipškartona virsmu gruntēšanai.

Patēriņš: apm. 150 – 200 ml/m2 atkarībā no virsmas uzsūktspējas.

Tiefgrund-12-003_apala-uzlime_WEB     German_Technology_Logo_shadow_WEB     BLAUER_ENGELWEB2018aplis     Supernova_Premium_WEB2019

Pielietošana un īpašības: Paredzēta krītainu, uzsūcošu un porainu vecu apmetumu, līmes, kaļķa un minerālo krāsu virsmu  nostiprināšanai un uzsūktspējas regulēšanai. Tāpat paredzēta šķiedru cementa plākšņu, betona, gāzbetona, kaļķakmens, ķieģeļu mūra un ģipškartona virsmu gruntēšanai. Tiefgrund LF nesatur šķīdinātājus, ar vāju smaku, ieteicama lietošanai iekšdarbos telpās ar sliktu ventilāciju, t.sk. telpās, kurās tiek glabāti vai pārstrādāti pārtikas produkti.

Pamatnes: Vecus un bojātos pārklājumus, līmes krāsu, tapetes notīrīt. Plaisas, izdrupumus un nelīdzenumus špaktelēt ar “Supernova Füllspachtel innen” (iekšdarbos) un piemērotu fasādes špakteļtepi ārdarbos.

Iestrāde: Uzklāt neatšķaidītu grunti ar otu, birsti vai smidzinātāju, rūpīgi ieberzējot virsmā. Izžūstot uz virsmas nedrīkst veidoties spīdīga plēve. Neiestrādāt temperatūrā, kas mazāka par +5°C.

Žūšana: Ja gaisa temperatūra ir +20°С un relatīvais mitrums 65%, virsma ir tālāk apstrādājama pēc 4-6 stundām.

Darba instrumentus pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar ūdeni.

Krāsa: bezkrāsains

Sausais atlikums: 12%

Daļiņu izmērs: 0,03 μm

Iepakojumi: 1L / 5L / 10L

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 2 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Gruntēšanas līdzekļi