Styropor-kleber

Styropor-kleber
Styropor-kleber

Putupolistirola līme dekoratīvo plākšņu līmēšanai
Putupolistirola un putupoliuretāna dekoratīvo plākšņu un elementu pielīmēšanai. Gatava lietošanai. Balta, ar augstu pielipšanas spēju un ērtu iestrādi.

Patēriņš: apm. 250-650 g/m2 atkarībā no iestrādes veida.

Made_in_Germany_MeffertAG_Farbwerke_logo_WEB   LF-Logo-WEB

  • Ērta iestrāde
  • Gatava lietošanai
  • Baltā krāsā
  • Augsta sākotnējā adhēzija
  • Nesatur šķīdinātājus

Īpašības: Putupolistirola un putupoliuretāna dekoratīvo plākšņu un elementu pielīmēšanai. Gatava lietošanai. Balta, ar augstu pielipšanas spēju un ērtu iestrādi.

Pamatnes: Betons, gāzbetons, šķiedru cements, apmetums, ģipša un ģipškartona plāksnes, kokskaidu plāksnes. Tikai iekšdarbiem. Pamatnei jābūt stingrai, sausai un tīrai. Mitruma iedarbībai pakļautas virsmas, piem. ģipša un ģipškartona plāksnes, kokskaidu plāksnes iepriekš nogruntēt ar dziļumgrunti Supernova Tiefgrund LF. Tāpat gruntēt arī stipri uzsūcošas pamatnes, piem. gāzbetonu. Līmējot uz ģipša apmetuma, pirms gruntēšanas noslīpēt spīdīgo virskārtu. Uz sarežģītām virsmām vispirms veikt parauga uzlīmēšanu.

Iestrāde: Līmi uzklāt uz virsmas punktveidīgi, joslām vai vienmērīgi pa visu virsmu (Atkarībā no plākšņu izmēra un svara). Piespiest plāksni vienmērīgi pie virsmas ar rīvdēli. Pēc līmes uzklāšanas, pielīmēšana iespējama 20 min. laikā (atkarībā no pamatnes). Termotapešu pielīmēšanai izmantot Supernova Termotapetenkleber līmi.

Instrumentu tīrīšana: pēc darba beigām nekavējoties mazgāt ar siltu ūdeni.

Krāsa: balta

Iepakojumi: 1kg / 3kg / 8kg

Uzglabāšana: Labi noslēgtos traukos vēsā vietā, sargāt no sala. Minimālais uzglabāšanas laiks 3 gadi – skatīt marķējumu uz iepakojuma.

Categories: Līmes